Ajans Başvuru, Ajans Kayıt

AJANS BAŞVURU

AJANS BAŞVURU

Aşağıdaki bilgiler ışığında sizlerde ajans başvuru su yapabilirsiniz. Türk Televizyonları son dönemde birçok değişimi bir arada yaşıyor. Hızla azalan eğlence ve yarışma programlarının yerini yepyeni ve muhteşem diziler alıyor. Sadece diziler nedeniyle olmasa da dizilerde özellikle seyircinin göze batan yapısı nedeniyle de yapılan yasal düzenleme ile de reklam arası dizi izleme sürecine de bir son verilmiş bulunmaktadır.

Peki bu Türk Televizyonları açısından nasıl yenilikler getiriyor. Öncelikle reklam fiyatları değişiyor. Bu nedenle artık diziler daha da iyi yapılmalı; yani artan rekabet ortamı artık daha acımasız. Ancak artan rekabet daha iyilerin piyasada tutunabilmelerine müsaade edeceğinden artık hep daha iyileri izleyeceğiz. Herkesin dilinde aynı soru; “Daha iyileri izlemek için nasıl fırsatlar ve nasıl engeller oluştu dizi sektöründe?”.

Her yıl eş zamanlı olarak Televizyonlarımızda kendi yapımımız yüz civarında dizi oynuyor. Bu dizilerin birçoğu yeni yapımken yirmi – otuz civarındaki dizi ise bir önceki sezondan yeni sezonlara ancak kendini taşıyabiliyor. Sektörün önde yapımcıları bu konuda birçok şikayet dile getirse de kendi sorumluluklarını dile getirmekten imtina ediyorlar. Örneğin ellerine gelen birçok projeyi tam “on ikiden vurduk “demeseler dahi çekiyorlar ki aman güvendiğimiz dizilerden biri batarsa yerine bunu sokarız düşüncesiyle.

ajans başvuru

AJANS BAŞVURU KELİMELERİNİN GEÇTİĞİ ARAMALAR

  1. Ajans başvuru

  2. Ajanslara başvuru
  3. Ajans başvuru formu
  4. Ajans başvuru istanbul

 

 

Reklamlar

2 comments on “AJANS BAŞVURU

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s